dom w cenie mieszkania

dom w cenie mieszkania - czy to możliwe?

Tak!

   W naszej ofercie znajdziesz kilka projektów domów. Koszty ich budowy łatwo porównać do zakupu mieszkania o podobnej powierzchni. 
   Sprawdźmy to!    Nasze domy oddajemy inwestorowi w stanie deweloperskim, takim samym jak mieszkanie które możesz zakupić u większości deweloperów. W skład ceny standardowego domu, wybranego z naszej oferty,  wchodzi: płyta fundamentowa, ściany zewnętrzne docieplone wełną mineralną, wraz z elewacją, trzyszybowe okna i parapety zewnętrzne, ściany wewnętrzne, ocieplony strop, konstrukcja dachu wraz z dachówką , rynnami, podbitką, komin, instalacje wod-kan, CO (wraz z kaloryferami, bez kotła), instalacja elektryczna, drzwi zewnętrzne.

   Koszt brutto domu w takim standardzie to:
    2.990zł/m2 (domy do 100m2) i 2.950zł/m2 (domy od 100m2) 

   Do zamieszkania potrzebujemy jeszcze kilku rzeczy -działki, przyłączy, pieca.... policzmy koszty domu w którym będziemy mogli zamieszkać, dla 2 projektów: "ITAKA" o powierzchni 91 m2, oraz "Karina" o powierzchni 111m2 (wyliczenia nie uwzgledniają kosztów wykończenia, ale te są podobne dla domu i mieszkania i nie wpływają na porównywalność oferty. Uwzgledniliśmy jednak koszt podstawowego zagospodarowania terenu)


   Podane ceny są oczywiście orientacyjne. Porównajmy  je do kosztu mieszkania. 1m2 u gorzowskich deweloperów, w II połowie 2018 roku, to ok. 4.000 zł/m2.
   WIdać więc, że koszt domu moze być bardzo podobny (a nawet niższy) od ceny mieszkania !